Vamzdžių tekinimo suvirinimo pozicionierius su variklio servo varikliu
Pozicionieriaus matmenys

Aprašymas
- Šis vamzdžių suvirinimo padėties nustatymo įrenginys naudojamas įvairiems darbams – nuo vamzdžių suvyniojimo iki labai ilgų dalių, tokių kaip važiuoklės komponentai ar gatvių apšvietimo stulpai, padėties nustatymo.
- Suvirinimo pozicionieriai labai padidina našumą suvirinant vamzdžius, velenus, ratus, alkūnes ir kitas jungiamąsias detales.
- Suvirinimo stalo dydį ir ašies naudingąją apkrovą galima pritaikyti, yra griebtuvai ir atraminis ratas.

- Galima pritaikyti kitų prekių ženklų robotams, pvz., „Fanuc“, „ABB“, „KUKA“, „Yaskawa“. (Variklio brėžinį turi pateikti klientai, tada paliekame montavimo angą pagal variklio brėžinį).
- PLC spintelė yra neprivaloma.
Pozicionieriaus skersmuo
| Modelis | JHY4010T-050 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | Skersmuo 500 mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 400 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (galima pritaikyti) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Paraiška
Automobilių dalys, dviračių dalys, automobilių dalys, plieniniai baldai, nauja energija, plieninės konstrukcijos, statybinė technika, treniruokliai ir kt.
Pakuotė: medinės dėžės
Pristatymo laikas: 40 dienų po išankstinio apmokėjimo gavimo
DUK
1.Q: Kaip išsirinkti suvirinimo aparatus?
A: Prašome nurodyti ruošinio svorį, matmenis ir parodyti jo suvirinimo padėties nuotraukas, tada mes rekomenduosime jums tinkamą suvirinimo padėties nustatymo įrenginį.
2.Q: Ar galiu naudoti jūsų padėties nustatymo įrenginį savo „Fanuc“ / „Abb“ / „Kuka“ / „Yaskawa“ robotui?
A: Taip. Tačiau variklį reikia pasiūlyti ir sumontuoti patiems.
3.Q: Ar priimate individualų užsakymą?
A: Taip, mes galėtume suprojektuoti padėties nustatymo įrenginį su skirtinga naudingąja apkrova ir darbo stalo dydžiu.







