Didelio tikslumo suvirinimo padėties nustatymo įrenginys su variklio servo varikliu
Pozicionieriaus matmenys

Aprašymas
2 AŠIŲ SERVO POZICIONIERIUS
- Suvirinimo robotų sistemų pozicionieriai
- Vieną ašį galima pasukti horizontaliai, o kitą – apversti aukštyn ir žemyn, kad būtų galima suvirinti sudėtingus ruošinius keliais kampais
- Pozicionierius naudoja tą patį pavaros įtaisą kaip ir robotas ir yra didelio greičio, didelio tikslumo ir didelės naudingosios apkrovos.
- Užtikrina aukštesnę suvirinimo kokybę
- Galima realizuoti kompaktišką kėbulą su pagerintu leistinu momentu, inercija ir keliamąja galia
Galima pritaikyti prie kitų prekių ženklų robotų, tokių kaip „Fanuc“, „ABB“, „KUKA“, „Yaskawa“. (Variklio brėžinį turi pasiūlyti klientai, tada paliekame montavimo angą pagal variklio brėžinį).
PLC spintelė yra neprivaloma.
Pozicionieriaus skersmuo
| Modelis | JHY4030P-080 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | Skersmuo 800 mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 400 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤300kg / ≤500kg (galima pritaikyti >500kg) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Pakuotė: medinės dėžės
Pristatymo laikas: 40 dienų po išankstinio apmokėjimo gavimo
DUK
1.Q: Ar galiu naudoti jūsų padėties nustatymo įrenginį savo „Fanuc“ / „Abb“ / „Kuka“ / „Yaskawa“ robotui?
A: Taip. Tačiau variklį reikia pasiūlyti ir sumontuoti patiems.
2.Q: Ar jūsų pozicija gali judėti sinchroniškai su jūsų robotu?
A: Taip.






