Didelio efektyvumo 3 ašių besisukantis suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
Pozicionieriaus matmenys

Aprašymas
● Šis 3 ašių padėties nustatymo įrenginys sudarytas iš darbinio stalo sukimosi įrenginio, rėmo horizontalaus sukimosi įrenginio ir elektrinės valdymo sistemos.
● 2 darbo stalai viename pozicionieriuje, darbas atliekamas tik pakrovus ir iškrovus ruošinį vienoje pusėje, todėl darbas efektyvesnis ir sumažėjusi erdvė
● Pozicionieriaus judėjimą galima greitai valdyti paleidimo ir stabdymo mygtuku.
● Galima pritaikyti prie kitų prekių ženklų robotų, tokių kaip „Fanuc“, „ABB“, „KUKA“, „Yaskawa“. (Variklio brėžinį turi pasiūlyti klientai, tada paliekame montavimo angą pagal variklio brėžinį)
PLC spintelė yra neprivaloma.
Pozicionieriaus skersmuo
| Modelis | JHY4030S-180 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | 1800 * 800 mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 1600 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg galima pritaikyti) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Pagrindiniai mūsų suvirinimo pozicionieriaus produktai
1 ašies galvos-uodegos sukimo tipo suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
1 ašies vertikaliai pasukamas suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
1 ašies horizontalus besisukantis suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
2 ašių P tipo suvirinimo pozicionierius
2 ašių U tipo suvirinimo pozicionierius
2 ašių L tipo suvirinimo pozicionierius
2 ašių kėlimo L tipo suvirinimo pozicionierius
3 ašių horizontalus suvirinimo pozicionierius
3 ašių aukštyn-žemyn apverčiamas suvirinimo pozicionierius
2 ašių reguliuojamo aukščio galvos ir uodegos suvirinimo pozicionierius
Pakuotė: medinės dėžės
Pristatymo laikas: 40 dienų po išankstinio apmokėjimo gavimo
DUK
K: Ar esame prekybos įmonė, ar gamintojas?
A: Esame gamintojas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį.
K: Ar turite savo suvirinimo robotą?
A: Taip. Mes taip pat gaminame suvirinimo robotus.
K: Ar pozicionierių galima uždėti ant kliento logotipo?
A: Taip, galime ant jo uždėti jūsų logotipą.
K: Kaip galite garantuoti produkto kokybę?
A: Gamybos procese taikome griežtą kokybės kontrolės sistemą ir kviečiame klientus apsilankyti pas mus, kad patikrintų produkto kokybę prieš pristatymą.
K: Kiek laiko trunka garantinis laikotarpis?
A: Vieneri metai.






