Didelio tikslumo RV reduktoriaus suvirinimo padėties nustatymo įrenginys

Aprašymas
● Suvirinimo padėties nustatymo įrenginį sudaro darbastalio sukimosi įrenginys, apvertimo įrenginys ir elektrinė valdymo sistema.
● Pozicionieriaus judėjimą galima greitai valdyti paleidimo ir stabdymo mygtuku.
● Jungčių valdymo išplėtimo funkcija su kita įranga.
● pasižymi kompaktiško tūrio, geros išvaizdos, lengvo svorio ir paprasto valdymo privalumais.
● Pagal užsakymą galimas specialus dizainas pagal kliento ruošinį ir suvirinimo procedūrą
Pozicionieriaus besisukantis stalas gali būti apvalus arba tokios formos, kaip parodyta aukščiau.
Suvirinimo stalo dydį ir ašies naudingąją apkrovą galima pritaikyti pagal poreikį.
● Galima pritaikyti prie kitų prekių ženklų robotų, tokių kaip „Fanuc“, „ABB“, „KUKA“, „Yaskawa“. (Variklio brėžinį turi pasiūlyti klientai, tada paliekame montavimo angą pagal variklio brėžinį)
PLC spintelė yra neprivaloma.
Pozicionieriaus skersmuo
| Modelis | JHY4030U-120 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | 1200 * 650 mm / skersmuo 1200 mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 400 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg galima pritaikyti) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Pagrindiniai mūsų suvirinimo pozicionieriaus produktai
1 ašies galvos-uodegos sukimo tipo suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
1 ašies vertikaliai pasukamas suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
1 ašies horizontalus besisukantis suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
2 ašių P tipo suvirinimo pozicionierius
2 ašių U tipo suvirinimo pozicionierius
2 ašių L tipo suvirinimo pozicionierius
3 ašių horizontalus suvirinimo pozicionierius
3 ašių aukštyn-žemyn apverčiamas suvirinimo pozicionierius
Pakuotė: medinės dėžės
Pristatymo laikas: 40 dienų po išankstinio apmokėjimo gavimo
DUK
K: Ar esame prekybos įmonė, ar gamintojas?
A: Esame gamintojas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį.
K: Ar turite savo suvirinimo robotą?
A: Taip. Mes taip pat gaminame suvirinimo robotus.
K: Kur yra jūsų gamykla? Kaip aš galiu ten apsilankyti?
A: Mūsų gamykla yra Usi mieste, Kinijoje.
K: Kaip galite garantuoti produkto kokybę?
A: Gamybos procese taikome griežtą kokybės kontrolės sistemą ir kviečiame klientus apsilankyti pas mus, kad patikrintų produkto kokybę prieš pristatymą.
K: Kiek laiko trunka garantinis laikotarpis?
A: Vieneri metai.






