2 ašių sunkiasvorių krovinių servo padėties nustatymo įrenginys
Pozicionieriaus matmenys

Aprašymas
- Kaip juda šis 2 ašių L pozicionierius?
1 ašis gali pasisukti 360° horizontaliai, kita 1 ašis gali pasisukti 360° į kairę ir į dešinę
Suvirinimo padėties nustatymo įrenginys, paprastai sudarytas iš darbinio stalo pasukimo mechanizmo ir apvertimo mechanizmo, kuris leidžia darbiniam stalui pakelti, pasukti ir pasukti ant darbinio stalo pritvirtintą ruošinį norimu suvirinimo ar montavimo kampu.
- Kaip veikia pozicionierius?
Suvirinimo padėties nustatymo įrenginių serijos yra šoninio išvertimo tipo, galvos ir uodegos sukimosi tipo, galvos ir uodegos pakėlimo sukimosi tipo, pasvirusios galvos ir uodegos tipo bei dvigubo sukimosi tipo ir kt.
Jis gali būti suderinamas su suvirinimo manipuliatoriumi, kad būtų suformuotas į automatinį specialų suvirinimo aparatą, taip pat suderinamas su roboto periferine įranga ir robotu, kad būtų galima automatizuoti suvirinimą. Taip pat galime pagaminti individualų suvirinimo padėties nustatymo įrenginį pagal skirtingus kliento ruošinius ir technologinius reikalavimus.
Pozicionieriaus skersmuo
| Modelis | JHY4030L-080 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Patefonas | Skersmuo 800 mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 400 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg galima pritaikyti) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Paraiška
Automobilių dalys, dviračių dalys, automobilių dalys, plieniniai baldai, nauja energija, plieninės konstrukcijos, statybinė technika, treniruokliai ir kt.
Pagrindiniai mūsų suvirinimo pozicionieriaus produktai
1 ašies galvos-uodegos sukimo tipo suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
1 ašies vertikaliai pasukamas suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
1 ašies horizontalus besisukantis suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
2 ašių P tipo suvirinimo pozicionierius
2 ašių U tipo suvirinimo pozicionierius
2 ašių L tipo suvirinimo pozicionierius
3 ašių horizontalus suvirinimo pozicionierius
3 ašių aukštyn-žemyn apverčiamas suvirinimo pozicionierius
Pakuotė: medinės dėžės
Pristatymo laikas: 40 dienų po išankstinio apmokėjimo gavimo
DUK
1.Q: Ar jūsų pozicionierius gali dirbti su mano „Fanuc“ robotu?
A: Taip
2. Ar jūsų pozicionierius gali judėti sinchroniškai su mano ABB robotu?
A: Taip, tiesiog įdiekite to paties prekės ženklo variklį kaip ir jūsų robotas ant pozicionerio.
3.Q: Kaip valdomas pozicionierius?
A: Kai naudojate JHY robotą, jį gali valdyti mūsų roboto valdymo sistema; kai naudojate kito prekės ženklo robotą, galime įrengti padėties nustatymo įrenginį PLC spintele, kad jis veiktų su jūsų robotu.






