Suvirinimo roboto kamera su stumdomuoju mechanizmu ir bėgeliu
Aprašymas
Paprastai didžiausias suvirinimo roboto rankos siekis yra 2000 mm. Kai ruošinys tampa per didelis 2000 mm robotui naudoti, judantis žemės bėgelis padeda pailginti roboto judėjimo ilgį. Valdymo spinta, suvirinimo maitinimo šaltinis ir kita įranga taip pat gali būti suprojektuoti stovint ant bėgelio.
Kita vertus, 1 ašies galvutės ir uodegos padėties nustatymo įtaisas padeda laikyti ilgą ruošinį ir pasukti, kad būtų galima suvirinti priekyje ir gale.
Pozicionieriaus techninis parametras
| Modelis | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | 1800X800mm / 2500X800mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 600 kg / Apie 800 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg galima pritaikyti) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Judančio geležinkelio techninis parametras
| Modelis | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | 500 x 500 mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 450 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg galima pritaikyti) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Pakuotė: medinės dėžės
Pristatymo laikas: 40 dienų po išankstinio apmokėjimo gavimo
DUK
K: Ar man taip pat reikia įsigyti pozicionierių, kuris atitiktų suvirinimo robotą?
Atsakymas: Tai priklauso nuo jūsų ruošinių sudėtingumo. Jei jūsų ruošinys yra sudėtingas, tuomet reikia įsigyti pozicionierių, kuris atitiktų suvirinimo robotą.
K: Kokią informaciją turėčiau pateikti, kad galėtumėte rekomenduoti man tinkamą robotą?
Atsakymas: Pateikite išsamius ruošinio brėžinius, įskaitant ruošinio medžiagą, storį, suvirinimo padėtį, matmenis ir svorį.
K: Ar galite teikti individualų aptarnavimą mūsų produktui?
Atsakymas: Taip. Mes jums pateiksime profesionalius robotinio suvirinimo sistemos sprendimus pagal jūsų konkretų produktą. Jums tereikia atsiųsti mums išsamius gaminio brėžinius ir suvirinimo reikalavimus, o tada mes pateiksime jums pritaikytą techninį pasiūlymą.
K: Ar galite atsiųsti inžinierių į mūsų šalį mašinos įrengimui?
Atsakymas: Taip. Mes atsiųsime inžinierių į jūsų šalį, kuris padės įdiegti, paleisti ir apmokyti. Kilus problemoms, taip pat galime teikti internetines paslaugas.
K: Noriu sužinoti mūsų gaminio suvirinimo kokybę, ką turėčiau daryti?
Atsakymas: Galite atsiųsti savo pavyzdžius į mūsų gamyklą bandomajam suvirinimui atlikti. Po suvirinimo bandymo atsiųsime jums suvirinimo vaizdo įrašą ir nuotraukas. Taip pat atsiųsime jums pavyzdžius patikrinimui.












