robotinė suvirinimo darbo vieta mažoms detalėms
Pozicionieriaus techninis parametras
| Modelis | JHY4010U-050 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | Skersmuo 500 mm |
| Svoris | Žiūrėkite faktinį svorį |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė apkrova 100 kg |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Roboto darbo stoties komponentai
1. Suvirinimo robotas:
Tipas: MIG suvirinimo robotas-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG suvirinimo robotas: BR-1510B, BR-1920B
Lazerinio suvirinimo robotas: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicionierius
Modelis: JHY4010U-050
Tipas: 2 ašių pozicionierius
3. Suvirinimo maitinimo šaltinis
Tipas: 350A/500A suvirinimo maitinimo šaltinis
4. Suvirinimo degiklis
Tipas: oru aušinamas degiklis, vandeniu aušinamas degiklis, stūmimo-traukimo degiklis
5. Degiklio valymo stotis:
Modelis: SC220A
Tipas: Automatinis pneumatinis suvirinimo degiklio valiklis
Kiti robotų darbo stoties periferiniai įrenginiai
1.Robotinis judantis bėgis
Modelis: JHY6050A-030
2. Lazerinis jutiklis (neprivaloma)
Funkcija: suvirinimo siūlių sekimas, padėties nustatymas
3. Saugos šviesos užuolaida (neprivaloma)
Apsauginis atstumas: 0,1–2 m, 0,1–5 m; apsauginis aukštis: 140–3180 mm
4. Apsauginė tvora (neprivaloma)
5.PLC spintelė (neprivaloma)
Suvirinimo medžiaga
Nerūdijančio plieno suvirinimas
Aliuminio suvirinimas
Anglinio plieno suvirinimas
Cinkuotų vamzdžių/plokštų suvirinimas
Šalto valcavimo suvirinimas
Paraiška
Automobilių dalys, dviračių dalys, automobilių dalys, plieniniai baldai, nauja energija, plieninės konstrukcijos, statybinė technika, treniruokliai ir kt.
Paketas:Mediniai dėklai
Pristatymo laikas:40 dienų po išankstinio apmokėjimo gavimo
DUK
K: Kokią informaciją turėčiau pateikti, kad galėtumėte rekomenduoti man tinkamą robotą?
Atsakymas: Pateikite išsamius ruošinio brėžinius, įskaitant ruošinio medžiagą, storį, suvirinimo padėtį, matmenis ir svorį.
K: Ar galite teikti individualų aptarnavimą mūsų produktui?
Atsakymas: Taip. Mes jums pateiksime profesionalius robotinio suvirinimo sistemos sprendimus pagal jūsų konkretų produktą. Jums tereikia atsiųsti mums išsamius gaminio brėžinius ir suvirinimo reikalavimus, o tada mes pateiksime jums pritaikytą techninį pasiūlymą.
K: Koks yra garantinis laikotarpis ir pristatymo laikas?
Atsakymas: Garantinis laikotarpis yra 12 mėnesių. Pristatymo laikas yra per 30 dienų nuo jūsų užstato gavimo.
K: Noriu sužinoti mūsų gaminio suvirinimo kokybę, ką turėčiau daryti?
Atsakymas: Galite atsiųsti savo pavyzdžius į mūsų gamyklą bandomajam suvirinimui atlikti. Po suvirinimo bandymo atsiųsime jums suvirinimo vaizdo įrašą ir nuotraukas. Taip pat atsiųsime jums pavyzdžius patikrinimui.












