MIG/TIG suvirinimo roboto ranka su 2 ašių rotatoriumi

Aprašymas
Jis tinka įvairių didelių lakštinio metalo detalių ir sudėtingų detalių automatiniam suvirinimui, siūlių suvirinimui ir skverbimosi suvirinimui.
Robotas yra išlaikęs Kinijos intelektinės nuosavybės tarnybos patentų sertifikavimą ir eksportavęs CE sertifikatą.
2 ašių padėties nustatymo įrenginio naudingąją apkrovą ir pasukamojo stalo dydį galima pritaikyti pagal poreikį.
Ši robotinė suvirinimo stotis paprastai konfigūruoja paprastą įrangą su lanksčiu išdėstymu. Stoties išdėstymą galite keisti pagal situaciją vietoje. Galite pasirinkti tokią periferinę įrangą kaip: valymo degiklio stotį, sukimosi pozicionierių, lazerio sekimo sistemą, nuotolinio valdymo pultą ir kt. Galime pasiūlyti nemokamus technologijų mokymus.
Pozicionieriaus techninis parametras
| Modelis | JHY4050L-080 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | Skersmuo 800 mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 400 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤500kg / ≤1000kg (galima pritaikyti >1000kg) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Medžiaga
Nerūdijančio plieno suvirinimas
Aliuminio suvirinimas
Anglinio plieno suvirinimas
Cinkuotų vamzdžių/plokštų suvirinimas
Šalto valcavimo suvirinimas
Paraiška
Automobilių dalys, dviračių dalys, automobilių dalys, plieniniai baldai, nauja energija, plieninės konstrukcijos, statybinė technika, treniruokliai ir kt.
Paketas:Mediniai dėklai
Pristatymo laikas:40 dienų po išankstinio apmokėjimo gavimo
DUK
K: Kokią informaciją turėčiau pateikti, kad galėtumėte rekomenduoti man tinkamą robotą?
Atsakymas: Pateikite išsamius ruošinio brėžinius, įskaitant ruošinio medžiagą, storį, suvirinimo padėtį, matmenis ir svorį.
K: Ar galite teikti individualų aptarnavimą mūsų produktui?
Atsakymas: Taip. Mes jums pateiksime profesionalius robotinio suvirinimo sistemos sprendimus pagal jūsų konkretų produktą. Jums tereikia atsiųsti mums išsamius gaminio brėžinius ir suvirinimo reikalavimus, o tada mes pateiksime jums pritaikytą techninį pasiūlymą.
K: Ar galite man parodyti keletą programų vaizdo įrašų?
Atsakymas: Žinoma. Visus mūsų taikomųjų programų vaizdo įrašus galite peržiūrėti „YouTube“ kanale, ieškodami „JHY industrial robot“ arba paprašydami mūsų pardavimų komandos atsiųsti jums.
K: Noriu sužinoti mūsų gaminio suvirinimo kokybę, ką turėčiau daryti?
Atsakymas: Galite atsiųsti savo pavyzdžius į mūsų gamyklą bandomajam suvirinimui atlikti. Po suvirinimo bandymo atsiųsime jums suvirinimo vaizdo įrašą ir nuotraukas. Taip pat atsiųsime jums pavyzdžius patikrinimui.












