automatinio suvirinimo robotinis sprendimas

Kaip išsirinkti patikimą darbo stotį?
Pirmiausia papasakokite mums savo ruošinio detales, tokias kaip ruošinio medžiaga, storis, matmenys, svoris.
tada nurodykite savo reikalavimus: norimą suvirinimo siūlės efektą, saugią darbo aplinką ir kt.
Tada pakalbėsime apie jūsų gamybos procesą – kaip atliekate pjovimo darbus? Ar didelis skirtumas tarp detalių?
Galiausiai, skirtingoms reikmėms ir specifikacijoms, atsižvelgiant į kliento gamybos procesą, rekomenduojame tinkamus robotus, padėties nustatymo įrenginius, robotų bėgius, lazerinius jutiklius, apsaugines šviesos užuolaidas, apsaugines tvoras ir kt.
Pozicionieriaus techninis parametras
| Modelis | JHY4030U-120 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Patefono dydis | 1200 x 650 mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Žiūrėkite faktinį svorį |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (galima pritaikyti > 1000kg) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Roboto darbo stoties komponentai
1. Suvirinimo robotas:
Tipas: MIG suvirinimo robotas-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG suvirinimo robotas: BR-1510B, BR-1920B
Lazerinio suvirinimo robotas: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicionierius
Skirtingo tipo: 1 ašies, 2 ašių, 3 ašių padėties nustatymo įtaisas, naudingoji apkrova: 300/500/1000 kg arba pritaikyta pagal užsakymą
3. Antžeminis bėgis
Tipas: 500/1000 kg naudingoji apkrova, ≥3 m ilgis (pasirinktinai).
4. Suvirinimo aparatas
Tipas: 350A/500A suvirinimo aparatas
Charakteris: gali būti naudojamas anglinio plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio ir cinkuoto plieno suvirinimui
5. Suvirinimo degiklis:
Tipas: 350A-500A, aušinamas oru, aušinamas vandeniu, stūmimo-traukimo
6. Degiklio valymo stotis:
Tipas: Automatinis pneumatinis suvirinimo degiklio valiklis
Funkcija: suvirinimo vielos pjovimas, degiklio valymas, alyvos purškimas
7. Lazerinis jutiklis (neprivaloma)
Funkcija: suvirinimo siūlių sekimas, padėties nustatymas.
8. Saugos šviesos užuolaida (neprivaloma)
Funkcija: paprastai montuojama ant apsauginės tvoros, siekiant efektyviai apsaugoti žmones, blokuojant apsauginę šviesos užuolaidą
9. Apsauginė tvora (neprivaloma)
Funkcija: Įrengta roboto darbo stoties periferijoje, kad būtų izoliuota įranga ir apsaugotas personalo saugumas
Pakuotė: Medinės dėžės
Pristatymo laikas: 40 dienų po išankstinio apmokėjimo gavimo












