6 ašių suvirinimo robotinė ranka su 3 ašių besisukančiu padėties nustatymo įrenginiu
Pozicionieriaus techninis parametras
| Modelis | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | 1800X800mm / 2500X800mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 1600 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (galima pritaikyti >500kg) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Aprašymas
Trijų ašių padėties nustatymo įrenginį galima horizontaliai pasukti kaip visumą, o du darbo stalus galima apversti ir pasukti, kad darbuotojai galėtų tiesiog stovėti vienoje pusėje, norėdami pakrauti ir iškrauti medžiagą. Tai sumažina darbuotojų darbo sąnaudas ir labai pagerina darbo efektyvumą.
Stoties išdėstymą galite keisti pagal situaciją vietoje. Galite pasirinkti tokią periferinę įrangą kaip: valymo degiklio stotį, rotacinį pozicionierių, lazerio sekimo sistemą, nuotolinio valdymo pultą ir kt. Galime pasiūlyti nemokamus technologijų mokymus.
Dviejų rūšių 3 ašių suvirinimo padėties nustatymo įtaisai:
Kairysis paveikslėlis: 3 ašių horizontalus besisukantis suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
Dešinysis paveikslėlis: 3 ašių vertikalus besisukantis suvirinimo padėties nustatymo įrenginys
Pasirinkite Jūsų ruošiniui tinkamą naudingąją apkrovą (standartinė naudingoji apkrova 300 kg / 500 kg / 1000 kg) ir darbinio stalo dydį (standartinis dydis 1800 * 800 mm arba 2500 * 800 mm)! Taip pat priimame individualius užsakymus!
Medžiaga
Nerūdijančio plieno suvirinimas
Aliuminio suvirinimas
Anglinio plieno suvirinimas
Cinkuotų vamzdžių/plokštų suvirinimas
Šalto valcavimo suvirinimas
Paketas:Mediniai dėklai
Pristatymo laikas:40 dienų po išankstinio apmokėjimo gavimo
DUK
1. Kokia yra minimali suvirinimo stoties konfigūracija?
A: Vienas robotas ir vienas suvirinimo stalas. Sudėtingiems gaminiams gali prireikti pozicionieriaus, o jei norite didesnio darbo efektyvumo, geras pasirinkimas yra du pozicionieriai.
2. Ką apima visa suvirinimo roboto sistema?
A: Visą suvirinimo roboto sistemą sudaro roboto rankena, valdiklis, suvirinimo maitinimo šaltinis, padėties nustatymo įtaisai, įtaisai, suvirinimo pistoleto (degiklio) valiklis, apsauginė šviesos užuolaida ir kt.
3. Ar robotų stoties sistemai keliami aukšti aplinkos reikalavimai?
A: Tinkama aplinkos aplinka yra: 0–45 ℃, 20–80 % santykinis oro drėgnumas (be kondensacijos).











