6 ašių nerūdijančio plieno ir aliuminio suvirinimo robotų darbo stotis

Funkcija
1. Roboto integruotas kabelis leidžia robotui judėti be trukdžių, o darbo vietos išdėstymas yra tvarkingas ir tvarkingas
2. Roboto valdymo spintelė gali valdyti iki 11 ašių, taip išvengiant sudėtingo PLC derinimo ir vietos užėmimo
3. JHY robotą ir padėties nustatymo įrenginį galima sinchronizuoti, o robotas gali suvirinti vienu metu, kai padėties nustatymo įrenginys sukasi, todėl ši darbo stotis ypač tinka apskritam suvirinimui.
4. Galima įsigyti platų pagalbinės įrangos asortimentą, pavyzdžiui, lazerinius jutiklius, apsaugines šviesos užuolaidas ir apsaugines tvoras.
5. Valdymo sistemoje yra keli suvirinimo procesų paketai, leidžiantys naudoti skirtingus suvirinimo režimus skirtingiems ruošiniams.
Pozicionieriaus techninis parametras
| Modelis | JHY4030D-080 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | Skersmuo 800 mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 400 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (galima pritaikyti > 1000kg) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Roboto darbo stoties komponentai
1. Suvirinimo robotas:
Tipas: MIG suvirinimo robotas-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG suvirinimo robotas: BR-1510B, BR-1920B
Lazerinio suvirinimo robotas: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicionierius
Modelis: JHY4030D-080
Tipas: 1 ašies horizontalus besisukantis padėties nustatymo įrenginys
3. Suvirinimo maitinimo šaltinis
Tipas: 350A/500A suvirinimo maitinimo šaltinis
4. Suvirinimo pistoletas
Tipas: oru aušinamas pistoletas, vandeniu aušinamas pistoletas, stūmimo-traukimo pistoletas
5. Degiklio valymo stotis:
Modelis: SC220A
Tipas: Automatinis pneumatinis suvirinimo degiklio valiklis
Kitas robotų darbo stoties periferinis įrenginys
1.Robotinis judantis bėgis
Modelis: JHY6050A-030
2. Lazerinis jutiklis (neprivaloma)
Funkcija: suvirinimo siūlių sekimas, padėties nustatymas.
3. Saugos šviesos užuolaida (neprivaloma)
Apsauginis atstumas: 0,1–2 m, 0,1–5 m; apsauginis aukštis: 140–3180 mm
4. Apsauginė tvora (neprivaloma)
5.PLC spintelė (neprivaloma)












