6 ašių nerūdijančio plieno ir aliuminio suvirinimo robotų darbo stotis
Aprašymas
2 ašių padėties nustatymo įrenginys gali pasiekti ±180° horizontalų sukimąsi ir apvertimą.
Pozicionieriaus sukimąsi valdo valdymo spinta, kuri yra prijungta po roboto valdymo spintele. Suvirinimo proceso metu robotas ir pozicionierius gali sinchronizuoti judesius.
Šis padėties nustatymo įrenginys tinka ruošiniams, kuriuos reikia suvirinti keliais kampais, ir gali būti naudojamas su suvirinimo robotais, kad būtų galima atlikti lankstesnius suvirinimo darbus ir pagerinti suvirinimo efektyvumą bei kokybę.
Pozicionieriaus techninis parametras
| Modelis | JHY4030P-080 |
| Nominali įėjimo įtampa | Vienfazis 220 V, 50/60 Hz |
| Variklio izoliacijos klasė | F |
| Darbo stalas | Skersmuo 800 mm (galima pritaikyti) |
| Svoris | Apie 400 kg |
| Maksimali naudingoji apkrova | Ašinė naudingoji apkrova ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (galima pritaikyti > 1000kg) |
| Pakartojamumas | ±0,1 mm |
| Stop pozicija | Bet kokia pozicija |
Roboto darbo stoties komponentai
| Produktas | Kiekis |
| 6 ašių suvirinimo robotas | 1 komplektas |
| 2 ašių pozicionierius | 1 komplektas |
| Suvirinimo maitinimo šaltinis | 1 komplektas |
| Suvirinimo degiklis | 1 komplektas |
| Valdymo dėžutė | 2 vnt. |
| Degiklio valymo stotis | 1 komplektas |
| Roboto linijinis bėgis | *m (neprivaloma) |
| Lazerinis jutiklis | 1 komplektas (nebūtina) |
| Apsauginė šviesos užuolaida | 1 komplektas (nebūtina) |
| Apsauginė tvora | *m (neprivaloma) |
Kodėl verta rinktis mus?
1. Mes esame viena iš partijos gamintojų suvirinimo robotas Kinijoje.
2. Mes esame ne tik robotų gamintojai, bet ir pozicionieriai.
3. Daugiau nei 10 metų patirtis robotų integruotuose projektuose.
4. Robotų valdymo sistema yra lengvai valdoma ir stabili naudoti.
5. Roboto valdymo sistema gali valdyti iki 12 ašių.
6. Mūsų produktai buvo parduoti daugiau nei 30 apskričių Pietryčių Azijoje, Vakarų Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Australijoje ir kt.













